Chiny Najlepiej Claw Hammer Tool sprzedaży
O nas
Jesteśmy fabryką młotków w Jiangsu w Chinach. To jest około godziny od Szanghaju. Został założony od ponad 20 lat.

Nasze produkty obejmują głównie młoty, siekiery, mały i niektóre kilofy.

Nasze produkty eksportujemy głównie do Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Australii, Korei Południowej i Afryki Południowej. Nasze produkty spełniają standardy GS, ASME, BS i NF ISO15601 i są przeznaczone głównie na rynki profesjonalne i przemysł.

Tworzymy własną markę „MORITA”. ODM i OEM są mile widziane.

Zdobyliśmy dobrą reputację od naszych klientów, oferując kwalifikowane produkty, rozsądne ceny i wiarygodność.

Nasza fabryka ma pełne wymagania dotyczące przetwarzania, w tym wiertarkę, frezarkę, tokarkę, polerkę, malowanie, piaskowanie, maszynę do tampodruku, maszynę do tłoczenia na gorąco, laserownicę i tak dalej.

Maszyna do obróbki cieplnej jest najważniejsza w produkcji młota i siekiery. Mamy wymóg kontroli w celu zapewnienia jakości produktów, takich jak rozrywanie maszyny, gięcie i twardość.

Posiadamy własny pokój iniekcji. To sprawia, że ​​rękojeść z włókna szklanego i gumowy uchwyt młota i siekiery.

Montujemy głowicę topora młotkowego i wałek za pomocą maszyny prasującej, aby krawat zapewniał, że głowica i wałek są mocne, więcej niż standard BS.

W przypadku naszych produktów niektóre raporty BS obejmują młotek z rękojeścią z drewna, topór z rękojeścią z włókna szklanego, młotek z rurowym wałem. Część produktów otrzymuje certyfikat TUV / GS.

Klient kiedykolwiek powiedział

Chcę powiedzieć, że Twoje produkty są bardzo dobre. Dziękuję za wszystko twój propozycja, także dobry za sprzedaż świadczenie. -- Adela

Ufamy jakości Twoich produktów. To zawsze najlepsze. Utrzymywać ten chodzenie, i my wola ustalić pewien długi-warunek handlowy stosunki rezygnować ty. -- Charlie Bingham